Víkendový kurz pro pokročilé

termín kurzu 1.-2.10 Nouzov u Rakovníka

aktuální informace a plánované aktivity na FB stránka kurzy šití Helena Fraňková 

Téma - ušijte si vlastní tašku, taštičku a batoh 

kurz je určen pro mírně pokročilé 

Už umíte používat šicí stroj, znáte základy šití, chcete se zdokonalit? Chcete si vyzkoušet něco nového? V tomto případě vám nabízím tento kurz. 

Nemáte šití stroj nebo máte nepřevozný skříňový stroj? Je možné domluvit zapůjčení stroje na víkendový kurz (za poplatek 300kč) 

- začneme se šitím nákupní tašky buď jednoduché nebo oboustranné, s vámi šitým nebo hotovým popruhem, s kapsou

- odpoledne proběhne první seznámení se zipy, seznámím vás s různými druhy zipů, naučím vás používat metrážový zip a společně si ušijeme vyztuženou a vypodšívkovanou taštičku. Naučíte se pracovat se zipovou patkou. Taštičku můžete mít v jakékoliv velikosti.

- druhý den se šije rolovací batoh. Batoh obsahuje zipovou kapsu zvnějšku i uvnitř, naučíte se pracovat s popruhy, s koženkou, s výztuhami, ušijete si kapsu ve švu i nakládanou kapsu.

Cena kurzu zahrnuje podrobné barevné foto-návody krok za krokem (můžete doma v šití pokračovat, připomenout si postupy a lehce ušít stejný typ výrobku nebo jeho další varianty), pomocné materiály: výztuhy, zipy, popruhy, kování, koženku, půjčení pomůcek typu nůžky, špendlíky, měřidla, popisovače, pronájem. V ceně nejsou zahrnuté látky!! Ty je potřeba si předem zakoupit a donést (bude podrobně vysvětleno v mailové komunikaci) 

  • Cena 2800 kč za celý víkend
  • Kurz se koná při přihlášení 4 zájemců, maximum je 7 osob
  • kurz trvá: sobota 9 do 18 h, neděle 9-17h 
sebou si přineste svůj šicí stroj a šicí pomůcky (nůžky, měřidla, popisovače, špendlíky) , přezůvky, svačinu a dobrou náladu