fotonávody na prodej jsou v sekci internetový obchod, příjem za ně slouží pro provoz webu (který je pro velikost obsahu nutné platit) 

volné návody v článcích zde: 

Každé švadlence při šití zbývají menší nebo větší zbytky látek. Ty šetrnější si vše schovávají. Když už je zásob doma moc, je potřeba je zpracovat a dát jim nový život. A jak zpracovat více zbytků a odstřižků látek naráz? Ušít něco většího. Třeba deku, nebo rovnou dvě :) .

Každé švadlence zbývají při šití odstřižky látek. Po čase se těch zbytků nastřádá tolik, že je potřeba se zamyslet a snažit se je zpracovat. Nabízím vám jeden z mých postupů a způsobů.

Na podzimu miluju jeho barvy. Během tohoto ročního období mám potřebu vyzdobit těmito odstíny i vnitřek svého domu. Stejně tak miluju stromy, jejich různorodé tvary kmenů a větví, tvary listů a ráda s těmito motivy pracuji. Spojila jsem obojí dohromady a šila stromy v podzimních barvách. Jako techniku jsem zvolila volně řezané bloky. Tento způsob...

Co to je reverzní aplikace? Ona je taková trochu obráceně než klasická aplikace. Klasická aplikace- obrázek se dává na látku. Velmi podrobný článek jak na to najdete zde . Reverzní se dává zespodu. Aby bylo možné kam jí dát zespodu a aby byla vidět, je potřeba udělat pro ní otvor.

Polštářové zapínání se dá řešit mnoha způsoby: od nejjednoduššího hotelového zapínání, pomocí zavazování na šňůrky, zapínáním na knoflíky až po zipové zapínání. Zipové zapínání se dá šít více způsoby, jeden z jednodušších, které ráda používám jsem vám rozfotila a rozepsala.

Průkrčníky u triček se dají zapravit mnoha způsoby. Nejčastěji se začišťují proužkem (přeloženým, na třetiny, na čtvrtiny...) Ale pro některé tvary výstřihů tento způsob není nejhezčí.

Tato hračka může posloužit pro trénink motoriky, okusování, poznávání barev, skládání stejných obrázků k sobě, poslouží i jako ohrádka pro zvířátka, peřinka pro malé panenky, dle fantazie dětí a rodičů :) . Stejným postupem se dají šít i podložky pod hrnečky na ochranu stolu před teplem a kapkami z nápoje. Postupů je více, předkládám vám svůj...